Отзывы наших клиентов

Отзывы клиентов о предоставлении услуг в области аудита и консалтинга


Приморська міська рада Приморського району Запорізької області

»- У 2016 році була проведена аудиторська перевірка правильність ведення бухгалтерського обліку, аналіз показників господарської діяльності КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької область за період з 01.01.2015 р. по 31.03.2016 р.
Аудиторська фірма «Капітал Гранд» провела перевірку повністю у відповідності чинним стандартам якості аудиторської діяльності.
По закінчені перевірки підприємство отримало рекомендації та висновок про результати аудиторської перевірки, у якому детально і доступно висвітлено сторони фінансового стану, аналіз господарської діяльності КП «Чисте місто Приморськ».
Висловлюємо вдячність керівництву та всім співробітникам Вашої компанії за професіоналізм, комплексний підхід до вирішення робочих питань, кваліфікований діалог широкого спектру питань.

Міський Голова м. Приморськ — О.А. Божкова

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЗЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД»

»— ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Гранд» надає аудиторські послуги по підтвердженню щорічної фінансової звітності ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод» протягом 2013 – 2018 років.

Під час надання аудиторських послуг ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Гранд» зарекомендувало себе надійним та стабільним партнером, поєднуючи високу якість надання послуг з оперативність і надійністю.

Відзначаючи високу кваліфікацію та професійний рівень персоналу, враховуючи позитивний досвід співпраці, рекомендуємо ТОВ «Аудиторську фірму «Капітал Гранд» як стабільного та надійного партнера в області аудиту та фінансового консалтингу. —«

Директор ПрАТ “ЗАБЗ” – Елькін Є.А.

Головний бухгалтер ПрАТ “ЗАБЗ” – Дмитренко Л.Б.


ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАВОД “ПРИЛИВ”

»— ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИЛИВ» відзначає високу якість та надійність спеціалістів ТОВ «Аудиторської фірми «Капітал Гранд» у наданні аудиторських послуг по обов’язковому підтвердженню показників щорічної фінансової звітності за період 2014-2018роки.

За довгий період співпраці відзначаємо компетентність, конфіденційність та високий рівень знання Міжнародних стандартів аудиту, ПС(Б)О та МСФЗ аудиторів та спеціалістів АФ «Капітал Гранд». Працівники ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Гранд» під час надання послуг завжди враховують особливості діяльності клієнта та ведуть висококваліфікований діалог.

Рекомендуємо ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «КАПІТАЛ ГРАНД» як надійного, досвідченого та компетентного партнера в області аудиту та консалтингу. —«

Керуючий санацією ПрАТ “ЗАВОД “ПРИЛИВ” – Сєдова Н.І.

Головний бухгалтер ПрАТ “ЗАВОД “ПРИЛИВ” – Назюта Г.В.


lombard-midas-zaporozhyeПО «Ломбард «Мидас»

» — ПО «Ломбард «Мидас» выражает благодарность работникам ООО «Аудиторская фирма «КАПИТАЛ ГРАНД» за качественное проведение обязательного аудита финансово-хозяйственной  деятельности предприятия для подачи в Национальную Комиссию, которая осуществляет государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг Украины.

— «

Директор ПО «Ломбард «Мидас» — Лежнев Д.А.


lombardd-duet-zaporozhyeПТ «Ломбард «Дуэт»

» — ПТ «Ломбард «Дуєт» вже п’ять років користується послугами АФ «Капітал Гранд» з підтвердження фінансової звітності Товариства, та по питанням застосування податкового законодавства. З 2013 року, Товариство готує звітність за МСФЗ. Висловлюємо щиру подяку АФ «Капітал Гранд» за надані послуги у реалізації проекту по переходу на МСФЗ нашої компанії в 2013 році. Було приємно відчувати з боку співробітників компанії компетентність і грамотне ставлення до роботи протягом всього періоду нашої співпраці. Сподіваємость і надалі продовжити наші сформовані партнерськи відносини

«

Директор ПТ «Ломбард «Дуєт» — Носик С.М.Корпорация Солнечный АльянсКорпорация «Солнечный Альянс»

» – Руководство корпорации «Солнечный Альянс» выражает глубокую
благодарность аудитору Кролик Елене Анатольевне за помощь в разработке бизнес плана по налаживанию производства минеральной воды. Мы благодарны Вам за своевременное и квалифицированное выполнение работ по договору о сотрудничестве с корпорацией. Мы рады сотрудничать с Вами в дальнейшем и желаем Вам всяческого процветания и успехов в работе. -«

Генеральний директор Боголюбська И.Г.


ebaoxford.co_.uk-Капитал-Гранд

Europe Business Assembly (EBA)

» —

Директору

ТОВ “АФ “Капітал Гранд”

Кролик О.А.

Від імені організаторів Європейської бізнес Асамблеї (Europe Business Assembly, Оксфорд, Велика Британія), а також Східно-Української академії бізнесу (Україна) висловлюємо Вам подяку за участь у виїзній сесії “Інвестиційні перспективи України” в Києві 19 серпня 2016 р.

Упевнений, що саме такі особи, як Ви, гідно представляють націоналну еліту, є двигуном світової ділової, наукової і культурної інтеграції.

Споідваюсь на Вашу участь в подальших ділових і світських заходах ЄВА і її партнерів. Ваш високий авторитет серед ділових кіл, великі знання і ерудиція, безумовно, нададуть ініциативам ЄВА вагоміше значення, збагатять їх вплив на міжнародну громадскість.

Бажаю Вам особисто, Вашим близьким, друзьям і колегам плідної роботи, підкориння нових висот, здоров’я і процвітання.

— «

Президент СУАБ, професор — А. Саввов